MATCHBREAKER
RAPORT HISTORYCZNY
PAŹDZIERNIKI 2014–2025

Atlas października · 2014–2025

Raport dostępny bez opłatMecze, kolejki i historyczne powiązania w jednym miejscu.

Łamaki i ich
październikowe historie.

Zacznij od wyniku HT/FT. Otwórz kontekst meczu, historię drużyny i udokumentowane odstępy między latami.

5248drużyn w zestawieniu
12sezonów października
4458różnych łamaków
Przykład źródłowyCoventry · 2015–2025
League One · Kolejka 16
CoventryPeterborough
HT0:2prowadzi Peterborough
FT3:2wygrywa Coventry

Jeden mecz otwiera kontekst, a potem historię drużyny.

Udokumentowane szeregiodstęp 3 lat
Dwa historyczne szeregi łamaków CoventryPierwszy szereg obejmuje lata 2015, 2018, 2021 i 2024. Drugi obejmuje 2019, 2022 i 2025. Linie są opisem historii, nie prognozą.2015201820212024201920222025

Dwa przeplatające się szeregi. Każdy punkt prowadzi do rzeczywistych meczów; układ nie jest prognozą.

Odkryj drużyny

Drużyny z październikowymi łamakami

Wybierz zakres lat i liczbę łamaków. Otwórz drużynę, aby zobaczyć mecze i powtarzające się odstępy.

5356pozycji
Zakres lat

Które październiki chcesz porównać?

Obie granice wliczamy. Liczbę łamaków, mecze i kafelki roczne liczymy dla tego okresu.

Liczba październikowych łamaków

Przesuń końce suwaka, aby zawęzić listę.

Liczba łamaków w wybranym zakresie lat. Obie granice wliczamy.

Lista meczów obejmuje wyłącznie łamaki 1/2 i 2/1. Odsetek liczymy względem październikowych meczów z dostępnymi wynikami HT i FT.

Karta 01 / 8 · październik

Coventry

Dwa szeregi z odstępem trzech lat

8łamaki / 67 HT/FT
11,94% dostępnych meczów5 / 3 wygrane / porażki po odwróceniu0 rekordy bez pełnego HT/FT

W archiwum Coventry ma 8 łamaków w 67 październikowych meczach z kompletnym HT/FT (11,94%). Pięć zakończyło się odwróceniem wyniku na korzyść Coventry, trzy utratą prowadzenia i porażką. Najciekawszy ślad to dwa przeplatające się szeregi trzyletnie, a nie jeden cykl obejmujący wszystkie zdarzenia.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
20151 / 7w archiwum
20160 / 6w archiwum
20170 / 6w archiwum
20181 / 7w archiwum
20191 / 6w archiwum
20200 / 6w archiwum
20212 / 5w archiwum
20221 / 8w archiwum
20230 / 5w archiwum
20241 / 5w archiwum
20251 / 6w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Odstęp trzech lat, ale nie jedyny

Łamaki występują w latach 2015, 2018, 2021 i 2024 oraz osobno w latach 2019, 2022 i 2025. W pierwszym szeregu rok 2021 zawiera dwa mecze. Pozostałe zdarzenia nie znikają po wybraniu jednego szeregu, dlatego nie opisujemy Coventry jako drużyny z łamakiem wyłącznie co trzy lata.

Te odstępy opisują historię spotkań, a nie szansę kolejnego łamaka.

Zobacz mecze (8)

#458649 · #48245 · #716921 · #716949 · #1215977 · #168101 · #880927 · #1386706

02

Ta sama 13. kolejka Championship po czterech latach

20 października 2021 Coventry przegrało w Preston 1:2 mimo prowadzenia 1:0 do przerwy. 31 października 2025 przegrało we Wrexham 2:3, również prowadząc 1:0 po pierwszej połowie. Oba mecze mają w źródle 13. kolejkę Championship. W tej kategorii zapisano 2 łamaki na 4 kompletne mecze październikowe.

Dwa zdarzenia to jeden odstęp, nie powtarzalny czteroletni cykl. Przeciwnik i zapis sędziego są różni.

Zobacz mecze (2)

#716949 · #1386706

03

Nie ma wspólnego przeciwnika tych ośmiu zdarzeń

Każdy łamak dotyczy innego przeciwnika. W dostępnych zapisach sędziów również nie ma powtórzonego nazwiska przy łamaku. Wygrana 4:1 z Fulham 2 października 2021 i porażka 1:2 z Preston 20 października pokazują, że ten sam miesiąc zawiera odwrócenia w obie strony.

Jedno z ośmiu zdarzeń nie ma sędziego. Podobne nazwiska nie muszą oznaczać tej samej osoby.

Zobacz mecze (8)

#458649 · #48245 · #168101 · #716921 · #716949 · #880927 · #1215977 · #1386706

Kontekst rozgrywek

Zapis ligowy zmienia się z League One w latach 2015–2016 na League Two w 2017, ponownie League One w 2018–2019 i Championship w 2020–2025. League One daje 3/22 łamaki, League Two 0/5, Championship 5/35. Oddzielne 0/5 dotyczy EFL Trophy. To opis rozgrywek w archiwum, nie ustalenie przyczyn zmian.

  • League One3 / 22
  • Championship5 / 35

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • Brak sędziego w 11 z 67 meczów.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 12

Lista obejmuje także pary i nakładające się szeregi. Nie jest listą potwierdzonych cykli.

  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182019

    Mecze: #48245, #168101
  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20212022

    Mecze: #716921, #716949, #880927
  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20242025

    Mecze: #1215977, #1386706
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20192021

    Mecze: #168101, #716921, #716949
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20222024

    Mecze: #880927, #1215977
  • Odstęp 3 latŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    2015201820212024

    Mecze: #458649, #48245, #716921, #716949, #1215977
  • Odstęp 3 latŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    201920222025

    Mecze: #168101, #880927, #1386706
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20152019

    Mecze: #458649, #168101
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182022

    Mecze: #48245, #880927
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20212025

    Mecze: #716921, #716949, #1386706
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20192024

    Mecze: #168101, #1215977
  • Odstęp 4 latKolejka: Regular Season - 13Pojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20212025

    Mecze: #716949, #1386706
Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 8 październikowe łamaki tej drużyny 1/2 i 2/1

Wyniki podajemy w kolejności: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy zapisany w archiwum.

Coventry · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Coventry — Peterboroughwygrana po odwróceniu · 2/10:23:2League OneSezon 2015 · Regular Season - 16—
Charlton — Coventrywygrana po odwróceniu · 1/21:01:2League OneSezon 2018 · Regular Season - 12Ben Toner, England
Coventry — Fleetwood Townwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1League OneSezon 2019 · Regular Season - 15M. Salisbury
Coventry — Fulhamwygrana po odwróceniu · 2/10:14:1ChampionshipSezon 2021 · Regular Season - 11G. Ward
Preston — Coventryprzegrana po odwróceniu · 2/10:12:1ChampionshipSezon 2021 · Regular Season - 13D. England
Coventry — Blackpoolprzegrana po odwróceniu · 1/21:01:2ChampionshipSezon 2022 · Regular Season - 18D. Bond
Coventry — Lutonwygrana po odwróceniu · 2/10:23:2ChampionshipSezon 2024 · Regular Season - 12R. Madley
Wrexham — Coventryprzegrana po odwróceniu · 2/10:13:2ChampionshipSezon 2025 · Regular Season - 13Anthony Backhouse, England

Karta 02 / 8 · październik

Barnet

Siedem odwróceń, wszystkie na korzyść Barnet

7łamaki / 67 HT/FT
10,45% dostępnych meczów7 / 0 wygrane / porażki po odwróceniu0 rekordy bez pełnego HT/FT

Barnet ma 7 łamaków w 67 kompletnych październikowych zapisach (10,45%). Wszystkie siedem kończy się jego zwycięstwem po przegrywanej pierwszej połowie. Pięć wystąpiło u siebie, dwa na wyjeździe.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
20150 / 6w archiwum
20161 / 7w archiwum
20170 / 6w archiwum
20180 / 3w archiwum
20190 / 8w archiwum
20201 / 6w archiwum
20210 / 7w archiwum
20220 / 7w archiwum
20233 / 7w archiwum
20241 / 5w archiwum
20251 / 5w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Roczny szereg przecina różne rozgrywki

Październiki 2023, 2024 i 2025 zawierają łamaki w kolejnych latach. W 2023 są trzy takie mecze na siedem zapisanych spotkań, w 2024 jeden na pięć, w 2025 także jeden na pięć. Jednak zdarzenia z 2023 i 2024 dotyczą National League, a mecz z Cambridge z 2025 jest w EFL Trophy.

To roczna powtarzalność dat klubowych, nie trzy kolejne powtórzenia w jednej lidze.

Zobacz mecze (5)

#1055744 · #1055756 · #1055770 · #1237376 · #1444601

02

Drugi ślad: 2016 → 2020 → 2024

29 października 2016 Barnet pokonało Hartlepool 3:2 po HT 0:1. 6 października 2020 wygrało w Dagenham 2:1 po HT 0:1 z perspektywy Barnet, a 5 października 2024 pokonało Boston 3:1 po HT 0:1. Odstęp czterech lat powtarza się dwukrotnie.

Występują też łamaki poza tym szeregiem, między innymi w 2023 i 2025. Nie ma podstaw, by ogłosić wyłączny cykl czteroletni.

Zobacz mecze (3)

#49053 · #625755 · #1237376

03

Licznik nie mówi wszystkiego bez mianownika

U siebie Barnet ma 5 łamaków na 36 kompletnych spotkań, na wyjeździe 2 na 31. National League daje 5/35, League Two 1/21, EFL Trophy 1/3, FA Cup 0/8. Wyniku 1/3 z pucharu nie można traktować tak samo jak wyniku z większej próby ligowej.

Historyczny odsetek w małej próbie nie jest prawdopodobieństwem kolejnego meczu.

Zobacz mecze (7)

#49053 · #625755 · #1055744 · #1055756 · #1055770 · #1237376 · #1444601

Kontekst rozgrywek

W 2015–2017 zapisano League Two, w 2018–2024 National League, a w 2025 ponownie League Two. W archiwum występują też FA Cup i EFL Trophy. Roczny szereg 2023–2025 nie potwierdza utrzymania schematu po zmianie ligi, bo jego ostatni mecz pochodzi z pucharu.

  • League Two1 / 21
  • EFL Trophy1 / 3
  • National League5 / 35

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • 20 meczów nie ma sędziego, w tym dwa łamaki. Nie wykryto powtórzonego przeciwnika ani jednakowego zapisu sędziego wśród łamaków.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 5

Lista obejmuje także pary i nakładające się szeregi. Nie jest listą potwierdzonych cykli.

Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 7 październikowe łamaki tej drużyny tylko 1/2 i 2/1

Wyniki: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy z archiwum.

Barnet · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Barnet — Hartlepoolwygrana po odwróceniu · 2/10:13:2League TwoSezon 2016 · Regular Season - 15—
Dagenham & Redbridge — Barnetwygrana po odwróceniu · 1/21:01:2National LeagueSezon 2020 · Regular Season - 2R. Ellis
Barnet — AFC Fyldewygrana po odwróceniu · 2/10:12:1National LeagueSezon 2023 · Regular Season - 14R. Ricardo
Dorking Wanderers — Barnetwygrana po odwróceniu · 1/22:02:3National LeagueSezon 2023 · Regular Season - 15J. O'Connor
Barnet — Maidenheadwygrana po odwróceniu · 2/11:23:2National LeagueSezon 2023 · Regular Season - 16J. Durkin
Barnet — Boston Unitedwygrana po odwróceniu · 2/10:13:1National LeagueSezon 2024 · Regular Season - 13A. Dale
Barnet — Cambridge Unitedwygrana po odwróceniu · 2/11:23:2EFL TrophySezon 2025 · Southern - 2—

Karta 03 / 8 · październik

Dungannon Swifts

Dwie serie roczne, przewaga odwróceń przeciwko drużynie

7łamaki / 42 HT/FT
16,67% dostępnych meczów2 / 5 wygrane / porażki po odwróceniu0 rekordy bez pełnego HT/FT

Dungannon Swifts ma 7 łamaków na 42 kompletne mecze październikowe (16,67%). Dwa kończą się wygraną po stracie do przerwy, pięć porażką po prowadzeniu. Wszystkie siedem zapisano w Premiership.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
2015—brak obserwacji
2016—brak obserwacji
20172 / 5w archiwum
20181 / 4w archiwum
20191 / 5w archiwum
20200 / 3w archiwum
20210 / 4w archiwum
20220 / 6w archiwum
20231 / 5w archiwum
20241 / 5w archiwum
20251 / 5w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Dwie rozdzielone serie kolejnych lat

Łamaki pojawiają się w każdym październiku lat 2017–2019 oraz 2023–2025. Między nimi, w zapisanych meczach z 2020, 2021 i 2022, nie ma łamaka: odpowiednio 0/3, 0/4 i 0/6. W 2017 były dwa zdarzenia, w pozostałych wymienionych latach po jednym.

Zobacz mecze (7)

#368489 · #368495 · #368276 · #220274 · #1050457 · #1221930 · #1385194

02

10. kolejka wraca po dwóch latach

7 października 2017 Dungannon odwróciło HT 0:1 na FT 2:1 z Ballymena United w 10. kolejce. 5 października 2019 w tej samej kolejce prowadziło na wyjeździe z Warrenpoint 2:0 po pierwszej połowie, lecz przegrało 3:4. Dla 10. kolejki Premiership wynik wynosi 2 łamaki na 6 kompletnych październikowych zapisów.

To jeden dwuletni odstęp, a kierunek odwrócenia jest przeciwny. Sędziego z 2017 nie zapisano.

Zobacz mecze (2)

#368489 · #220274

03

13. kolejka wraca po pięciu latach

27 października 2018 przeciw Linfield oraz 21 października 2023 przeciw Crusaders Dungannon prowadziło do przerwy 1:0, a następnie przegrało. W obu przypadkach źródło podaje 13. kolejkę Premiership. Łącznie ta kolejka ma 2 łamaki na 7 kompletnych meczów październikowych.

Dwa mecze nie potwierdzają cyklu pięcioletniego. Przeciwnicy są różni, sędziego z 2018 brakuje.

Zobacz mecze (2)

#368276 · #1050457

Kontekst rozgrywek

Premiership występuje we wszystkich obserwowanych latach 2017–2025 i daje 7/35 łamaków. League Cup daje 0/7. Jego brak w zestawie rozgrywek z 2020–2021 nie oznacza zmiany ligi drużyny.

  • Premiership7 / 35

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • 16 z 42 meczów nie ma sędziego, w tym cztery łamaki. Siedem zdarzeń dotyczy siedmiu różnych przeciwników.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 9

Lista obejmuje także pary i nakładające się szeregi. Nie jest listą potwierdzonych cykli.

  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    201720182019

    Mecze: #368489, #368495, #368276, #220274
  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    202320242025

    Mecze: #1050457, #1221930, #1385194
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20172019

    Mecze: #368489, #368495, #220274
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20232025

    Mecze: #1050457, #1385194
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20192023

    Mecze: #220274, #1050457
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182023

    Mecze: #368276, #1050457
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20192024

    Mecze: #220274, #1221930
  • Odstęp 2 latKolejka: Regular Season - 10Pojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20172019

    Mecze: #368489, #220274
  • Odstęp 5 latKolejka: Regular Season - 13Pojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182023

    Mecze: #368276, #1050457
Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 7 październikowe łamaki tej drużyny tylko 1/2 i 2/1

Wyniki: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy z archiwum.

Dungannon Swifts · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Dungannon Swifts — Ballymena Unitedwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1PremiershipSezon 2017 · Regular Season - 10—
Carrick Rangers — Dungannon Swiftsprzegrana po odwróceniu · 2/10:12:1PremiershipSezon 2017 · Regular Season - 11—
Dungannon Swifts — Linfieldprzegrana po odwróceniu · 1/21:01:2PremiershipSezon 2018 · Regular Season - 13—
Warrenpoint Town — Dungannon Swiftsprzegrana po odwróceniu · 2/10:24:3PremiershipSezon 2019 · Regular Season - 10T. Marshall
Dungannon Swifts — Crusaders FCprzegrana po odwróceniu · 1/21:01:4PremiershipSezon 2023 · Regular Season - 13R. Crangle
Dungannon Swifts — Loughgallprzegrana po odwróceniu · 1/21:01:3PremiershipSezon 2024 · Regular Season - 14C. Morrison
Dungannon Swifts — Glentoranwygrana po odwróceniu · 2/10:13:1PremiershipSezon 2025 · Regular Season - 11—

Karta 04 / 8 · październik

Union St. Gilloise

Lommel powtarza się, a przedziały nakładają

6łamaki / 56 HT/FT
10,71% dostępnych meczów5 / 1 wygrane / porażki po odwróceniu0 rekordy bez pełnego HT/FT

Union St. Gilloise ma 6 łamaków na 56 kompletnych październikowych spotkań (10,71%). Wszystkie sześć rozegrano u siebie: pięć odwróceń skończyło się wygraną Union, jedno porażką.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
2015—brak obserwacji
20160 / 5w archiwum
20170 / 5w archiwum
20181 / 4w archiwum
20191 / 4w archiwum
20201 / 5w archiwum
20211 / 5w archiwum
20220 / 9w archiwum
20231 / 6w archiwum
20241 / 6w archiwum
20250 / 7w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Ten sam przeciwnik rok później

26 października 2019 Union pokonało Lommel United 2:1 po HT 0:1. 4 października 2020 z tym samym przeciwnikiem wygrało 4:2 po HT 1:2. Są to dwa łamaki na dwa kompletne październikowe spotkania z Lommel w archiwum. Kolejki i zapisy sędziów są różne: Opening – 12 z K. Vermeirenem oraz Regular Season – 6 z J. Boterbergiem.

Dwa mecze to bardzo mała próba. Nie pokazują wspólnego schematu przeciwnik + sędzia ani przeciwnik + kolejka.

Zobacz mecze (2)

#211062 · #581709

02

12. kolejka tej samej fazy w 2018 i 2019

27 października 2018 z Tubize i 26 października 2019 z Lommel źródło podaje Opening – 12 w Challenger Pro League. Oba spotkania są zwycięskimi łamakami Union. Ta dokładna kategoria ma 2 łamaki na 4 kompletne październikowe mecze.

Regular Season – 12 w Jupiler Pro League z 2024 nie jest tą samą kategorią. Sam numer kolejki nie wystarcza.

Zobacz mecze (2)

#115184 · #211062

03

Roczne, dwuletnie i trzyletnie szeregi używają tych samych zdarzeń

Lata 2018–2021 tworzą cztery kolejne październiki z łamakiem. Z tej samej historii można też wybrać lata 2019, 2021, 2023 co dwa lata oraz 2018, 2021, 2024 co trzy lata. Nie są to trzy niezależne dowody. Szereg dwuletni przechodzi przez Challenger Pro League, Jupiler Pro League i UEFA Europa League.

W 2022 zapisano 0/9, a w 2025 0/7. Nie potwierdzono ciągłego cyklu ani przewagi prognostycznej.

Zobacz mecze (6)

#115184 · #211062 · #581709 · #710131 · #1126377 · #1213290

Kontekst rozgrywek

W 2016–2020 zapis ligowy dotyczy Challenger Pro League (3/22 łamaki), w 2021–2025 Jupiler Pro League (2/20). UEFA Europa League daje 1/7, krajowy Cup 0/4, UEFA Champions League 0/2, Friendlies Clubs 0/1. Łączny odsetek nie opisuje jednej niezmiennej ligi.

  • Challenger Pro League3 / 22
  • Jupiler Pro League2 / 20
  • UEFA Europa League1 / 7

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • U siebie wynik wynosi 6/28, na wyjeździe 0/28. To historyczna różnica, nie przewaga na przyszłość.
  • 16 spotkań nie ma sędziego, w tym mecz z Tubize.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 12

Lista obejmuje także pary i nakładające się szeregi. Nie jest listą potwierdzonych cykli.

  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    2018201920202021

    Mecze: #115184, #211062, #581709, #710131
  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20232024

    Mecze: #1126377, #1213290
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182020

    Mecze: #115184, #581709
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    201920212023

    Mecze: #211062, #710131, #1126377
  • Odstęp 3 latŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    201820212024

    Mecze: #115184, #710131, #1213290
  • Odstęp 3 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20202023

    Mecze: #581709, #1126377
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20192023

    Mecze: #211062, #1126377
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20202024

    Mecze: #581709, #1213290
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182023

    Mecze: #115184, #1126377
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20192024

    Mecze: #211062, #1213290
  • Odstęp rocznyKolejka: Opening - 12Pojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182019

    Mecze: #115184, #211062
  • Odstęp rocznyPrzeciwnik: Lommel UnitedPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20192020

    Mecze: #211062, #581709
Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 6 październikowe łamaki tej drużyny tylko 1/2 i 2/1

Wyniki: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy z archiwum.

Union St. Gilloise · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Union St. Gilloise — Tubizewygrana po odwróceniu · 2/10:13:2Challenger Pro LeagueSezon 2018 · Opening - 12—
Union St. Gilloise — Lommel Unitedwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1Challenger Pro LeagueSezon 2019 · Opening - 12K. Vermeiren
Union St. Gilloise — Lommel Unitedwygrana po odwróceniu · 2/11:24:2Challenger Pro LeagueSezon 2020 · Regular Season - 6J. Boterberg
Union St. Gilloise — Seraing Unitedwygrana po odwróceniu · 2/10:24:2Jupiler Pro LeagueSezon 2021 · Regular Season - 11N. Verboomen
Union St. Gilloise — Lask Linzwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1UEFA Europa LeagueSezon 2023 · Group Stage - 3A. Karaoğlan
Union St. Gilloise — Cercle Bruggeprzegrana po odwróceniu · 1/21:01:3Jupiler Pro LeagueSezon 2024 · Regular Season - 12B. Van Driessche

Karta 05 / 8 · październik

Swansea

Wczesne porażki, późniejsze odwrócenia na korzyść Swansea

7łamaki / 55 HT/FT
12,73% dostępnych meczów5 / 2 wygrane / porażki po odwróceniu0 rekordy bez pełnego HT/FT

Swansea ma 7 łamaków w 55 kompletnych październikowych spotkaniach (12,73%). Dwa zdarzenia z Premier League kończą się porażką mimo prowadzenia do przerwy. Pięć późniejszych z Championship kończy się zwycięstwem po stracie do przerwy.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
20150 / 4w archiwum
20161 / 4w archiwum
20171 / 4w archiwum
20181 / 5w archiwum
20190 / 5w archiwum
20200 / 6w archiwum
20211 / 5w archiwum
20222 / 7w archiwum
20231 / 5w archiwum
20240 / 5w archiwum
20250 / 5w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Dwa bloki po trzy kolejne lata

Łamaki zapisano w latach 2016, 2017, 2018 oraz 2021, 2022, 2023. W 2022 były dwa. Mecze z 2019 i 2020 nie zawierają łamaka (0/5 oraz 0/6); podobnie zapisane październiki 2024 i 2025 (po 0/5).

Trzy pary 2016→2021, 2017→2022 i 2018→2023 mają odstęp pięciu lat, ale żadna nie zawiera trzeciego powtórzenia. Nie tworzy to potwierdzonego cyklu pięcioletniego.

Zobacz mecze (7)

#17635 · #11816 · #618 · #716950 · #880874 · #880902 · #1047560

02

13. kolejka Championship rok po roku

20 października 2021 Swansea pokonało West Brom 2:1 po HT 0:1. 5 października 2022 wygrało w Watford 2:1 po HT 0:1 z perspektywy Swansea. Oba mecze zapisano w 13. kolejce Championship: 2 łamaki na 5 kompletnych październikowych spotkań tej kategorii.

Przeciwnicy i sędziowie są różni: S. Hooper oraz T. Robinson. Jest to jeden roczny odstęp.

Zobacz mecze (2)

#716950 · #880874

03

Nie łączymy samych numerów kolejek

Pierwsze dwa łamaki to porażka u siebie z Liverpoolem 1 października 2016 oraz porażka na wyjeździe z Arsenalem 28 października 2017. Późniejsze pięć wygranych odwróceń pochodzi z Championship. Wśród siedmiu łamaków nie powtarza się przeciwnik ani dokładny zapis sędziego.

Nie przypisujemy tej różnicy samej zmianie rozgrywek. Inna liga oznacza też innych przeciwników i inną próbę.

Zobacz mecze (7)

#17635 · #11816 · #618 · #716950 · #880874 · #880902 · #1047560

Kontekst rozgrywek

Premier League jest obserwowana w 2015–2017 (2/11 łamaki), Championship w 2018–2025 (5/42). League Cup daje 0/2. To zmiana kontekstu rozgrywek w danych, bez dopisywania historii awansu lub spadku.

  • Premier League2 / 11
  • Championship5 / 42

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • Każdy z 55 meczów ma zapis sędziego.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 11

Lista obejmuje także pary i nakładające się szeregi. Nie jest listą potwierdzonych cykli.

  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    201620172018

    Mecze: #17635, #11816, #618
  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPowtarzany odstęp w próbie

    202120222023

    Mecze: #716950, #880874, #880902, #1047560
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20162018

    Mecze: #17635, #618
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20212023

    Mecze: #716950, #1047560
  • Odstęp 3 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182021

    Mecze: #618, #716950
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20172021

    Mecze: #11816, #716950
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182022

    Mecze: #618, #880874, #880902
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20162021

    Mecze: #17635, #716950
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20172022

    Mecze: #11816, #880874, #880902
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182023

    Mecze: #618, #1047560
  • Odstęp rocznyKolejka: Regular Season - 13Pojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20212022

    Mecze: #716950, #880874
Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 7 październikowe łamaki tej drużyny tylko 1/2 i 2/1

Wyniki: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy z archiwum.

Swansea · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Swansea — Liverpoolprzegrana po odwróceniu · 1/21:01:2Premier LeagueSezon 2016 · Regular Season - 7Michael Oliver, England
Arsenal — Swanseaprzegrana po odwróceniu · 2/10:12:1Premier LeagueSezon 2017 · Regular Season - 10Lee Mason, England
Swansea — Blackburnwygrana po odwróceniu · 2/10:13:1ChampionshipSezon 2018 · Regular Season - 14Geoff Eltringham, England
Swansea — West Bromwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1ChampionshipSezon 2021 · Regular Season - 13S. Hooper
Watford — Swanseawygrana po odwróceniu · 1/21:01:2ChampionshipSezon 2022 · Regular Season - 13T. Robinson
Swansea — Readingwygrana po odwróceniu · 2/11:23:2ChampionshipSezon 2022 · Regular Season - 16A. Davies
Plymouth — Swanseawygrana po odwróceniu · 1/21:01:3ChampionshipSezon 2023 · Regular Season - 11L. Smith

Karta 06 / 8 · październik

Dinamo Zagreb

Dwa zwycięskie odwrócenia w 13. kolejce HNL

3łamaki / 56 HT/FT
5,36% dostępnych meczów3 / 0 wygrane / porażki po odwróceniu0 rekordy bez pełnego HT/FT

Dinamo Zagreb ma 3 łamaki w 56 kompletnych październikowych zapisach (5,36%). Wszystkie trzy kończą się zwycięstwem po przegrywanej pierwszej połowie. Dwa z nich łączy 13. kolejka HNL.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
20150 / 1w archiwum
20160 / 5w archiwum
20170 / 3w archiwum
20181 / 6w archiwum
20190 / 6w archiwum
20200 / 6w archiwum
20210 / 6w archiwum
20221 / 7w archiwum
20231 / 6w archiwum
20240 / 5w archiwum
20250 / 5w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Ta sama kolejka w 2022 i 2023

16 października 2022 Dinamo pokonało Varazdin 3:1 po HT 0:1. 29 października 2023 wygrało z Lokomotivą 2:1 po HT 0:1. W obu przypadkach źródło podaje 13. kolejkę HNL. W tej kategorii są 2 łamaki na 6 kompletnych październikowych spotkań.

Zapisy sędziów są różne: P. Kolarić i F. Jović. Dwa mecze to pojedynczy roczny odstęp.

Zobacz mecze (2)

#866435 · #1034744

02

Europejski mecz nie należy do tego samego układu kolejki

25 października 2018 Dinamo wygrało w Spartaku Trnava 2:1 po HT 0:1 z perspektywy Dinama. Była to UEFA Europa League, Group Stage – 3, z Jakobem Kehletem w zapisie sędziego. Odstępy do 2022 i 2023 wynoszą cztery i pięć lat, lecz nie powtarzają tej samej ligi ani fazy.

Nie znaleziono szeregu z co najmniej trzema latami i stałym odstępem 1–5 lat.

Zobacz mecze (3)

#40766 · #866435 · #1034744

Kontekst rozgrywek

HNL występuje w każdym obserwowanym roku 2016–2025 i daje 2/34 łamaki. UEFA Europa League daje 1/8. Pozostałe kompletne zapisy to UEFA Champions League 0/9, Cup 0/3 i UEFA Europa Conference League 0/2. Zmiany udziału europejskich rozgrywek nie oznaczają zmiany krajowej ligi.

  • HNL2 / 34
  • UEFA Europa League1 / 8

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • 11 z 56 meczów nie ma sędziego. Wszystkie trzy łamaki mają zapis sędziego.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 4

Lista obejmuje także pary i nakładające się szeregi. Nie jest listą potwierdzonych cykli.

  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20222023

    Mecze: #866435, #1034744
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182022

    Mecze: #40766, #866435
  • Odstęp 5 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182023

    Mecze: #40766, #1034744
  • Odstęp rocznyKolejka: Regular Season - 13Pojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20222023

    Mecze: #866435, #1034744
Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 3 październikowe łamaki tej drużyny tylko 1/2 i 2/1

Wyniki: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy z archiwum.

Dinamo Zagreb · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Spartak Trnava — Dinamo Zagrebwygrana po odwróceniu · 1/21:01:2UEFA Europa LeagueSezon 2018 · Group Stage - 3Jakob Kehlet, Denmark
Dinamo Zagreb — NK Varazdinwygrana po odwróceniu · 2/10:13:1HNLSezon 2022 · Regular Season - 13P. Kolarić
Dinamo Zagreb — NK Lokomotiva Zagrebwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1HNLSezon 2023 · Regular Season - 13F. Jović

Karta 07 / 8 · październik

Matsumoto Yamaga

Dwa zdarzenia w jednym październiku, nie cykl między latami

2łamaki / 46 HT/FT
4,35% dostępnych meczów2 / 0 wygrane / porażki po odwróceniu2 rekordy bez pełnego HT/FT

Dla Matsumoto Yamaga zapisano 48 meczów październikowych. Dwa nie mają HT, więc odsetek liczymy z 46 kompletnych spotkań: 2/46, czyli 4,35%. Oba łamaki pochodzą z października 2022 i kończą się zwycięstwem Matsumoto.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
20150 / 3w archiwum
20160 / 5w archiwum
20170 / 4w archiwum
20180 / 4w archiwum
20190 / 2w archiwum
20200 / 6w archiwum
20210 / 5w archiwum
20222 / 5w archiwum
20230 / 4w archiwum
20240 / 42 bez pełnego HT/FT
20250 / 4w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Dwie kolejne kolejki J3 League w 2022

15 października 2022 Matsumoto pokonało FC Gifu 2:1 po HT 0:1 w 29. kolejce; zapis sędziego to Y. Matsuzawa. 23 października wygrało w Imabari 2:1 po HT 0:1 z perspektywy Matsumoto, w 30. kolejce, z S. Ishimaru. W tym październiku były 2 łamaki na 5 kompletnych meczów.

Dwa zdarzenia w jednym roku nie pozwalają opisać powtarzalności co rok, dwa, trzy, cztery ani pięć lat.

Zobacz mecze (2)

#844913 · #844928

Kontekst rozgrywek

Zapis ligowy to J1 League w 2015 i 2019, J2 League w 2016–2018 oraz 2020–2021, J3 League w 2022–2025. Liczby łamaków względem dostępnych meczów wynoszą odpowiednio 0/5, 0/24 i 2/17 łamaków. Dwa sparingi z 2024 nie mają HT. Nie wyjaśniamy zmian rozgrywek bez dodatkowego źródła.

  • J3 League2 / 17

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • 21 z 48 meczów nie ma sędziego. Oba łamaki mają różne zapisy sędziów.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 0

Brak par z różnych lat. Nie przypisujemy cyklu na podstawie braku zdarzeń albo dwóch meczów z tego samego roku.

Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 2 październikowe łamaki tej drużyny tylko 1/2 i 2/1

Wyniki: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy z archiwum.

Matsumoto Yamaga · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Matsumoto Yamaga — FC Gifuwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1J3 LeagueSezon 2022 · Regular Season - 29Y. Matsuzawa
Imabari — Matsumoto Yamagawygrana po odwróceniu · 1/21:01:2J3 LeagueSezon 2022 · Regular Season - 30S. Ishimaru

Karta 08 / 8 · październik

Northampton

Odstępy są różne, a sędziów często brakuje

7łamaki / 75 HT/FT
9,33% dostępnych meczów4 / 3 wygrane / porażki po odwróceniu0 rekordy bez pełnego HT/FT

Northampton ma 7 łamaków na 75 kompletnych meczów październikowych (9,33%). Cztery kończą się jego zwycięstwem po przegrywanej pierwszej połowie, trzy porażką po prowadzeniu. Żaden stały odstęp 1–5 lat nie tworzy tutaj szeregu z co najmniej trzema latami.

Październik po październiku

2014–2025 · łamaki / kompletne mecze październikowe. „—” = brak obserwacji, nie zero. Kliknij kolejkę, aby przejść do szczegółów meczu.

2014—brak obserwacji
20151 / 7w archiwum
20161 / 7w archiwum
20170 / 6w archiwum
20182 / 7w archiwum
20190 / 6w archiwum
20200 / 8w archiwum
20210 / 7w archiwum
20221 / 8w archiwum
20230 / 6w archiwum
20240 / 7w archiwum
20252 / 6w archiwum

Co pokazują konkretne mecze

01

Lata 2015, 2016, 2018, 2022 i 2025

Łamaki występują w pięciu różnych latach; w 2018 i 2025 zapisano po dwa zdarzenia. Między kolejnymi latami ze zdarzeniem odstępy wynoszą 1, 2, 4 i 3 lata. Wybór wyłącznie pary 2018→2022 nie uzasadnia opisu „co cztery lata”.

Zobacz mecze (7)

#461417 · #47449 · #447728 · #49896 · #886640 · #1387242 · #1387250

02

13. kolejka nie zawsze oznacza te same rozgrywki

13 października 2018 Northampton pokonało Forest Green 2:1 po HT 0:1 w 13. kolejce League Two. 18 października 2025 wygrało w Doncaster 2:1 po HT 0:1 z perspektywy Northampton, w 13. kolejce League One. Numer jest taki sam, lecz liga inna, a odstęp siedmiu lat jest poza badanym zakresem 1–5.

Takiej pary nie zapisujemy jako powtórzenia tej samej kolejki.

Zobacz mecze (2)

#49896 · #1387250

03

Cztery łamaki bez sędziego

Brakuje sędziego w 15 z 75 rekordów, w tym przy łamakach ze Stevenage w 2015, Oxford United i Forest Green w 2018 oraz Rotherham w 2025. Pozostałe trzy łamaki mają różne zapisy: Graham Horwood, C. Brook i John Busby.

Braki uniemożliwiają pełny test powtarzalności sędziów. Żadna obserwacja nie mówi o wpływie sędziego na wynik.

Zobacz mecze (7)

#461417 · #447728 · #49896 · #1387242 · #47449 · #886640 · #1387250

Kontekst rozgrywek

League Two jest w danych z 2015, 2018–2019 i 2021–2022 (2/30 łamaki), League One z 2016–2017, 2020 i 2023–2025 (3/35). EFL Trophy daje 2/10. Meczów pucharowych nie traktujemy jako zmiany ligi.

  • League Two2 / 30
  • EFL Trophy2 / 10
  • League One3 / 35

Statystyki dotyczą wyłącznie meczów październikowych. Ligi i puchary pokazujemy osobno.

Co warto wiedzieć

  • Wśród siedmiu łamaków nie powtarza się przeciwnik. Dostępne mecze nie pokazują powtórzenia tej samej pary: przeciwnik, sędzia lub kolejka.
Wszystkie znalezione odstępy 1–5 lat 5

Lista obejmuje także pary i nakładające się szeregi. Nie jest listą potwierdzonych cykli.

  • Odstęp rocznyŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20152016

    Mecze: #461417, #47449
  • Odstęp 2 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20162018

    Mecze: #47449, #447728, #49896
  • Odstęp 3 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20152018

    Mecze: #461417, #447728, #49896
  • Odstęp 3 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20222025

    Mecze: #886640, #1387242, #1387250
  • Odstęp 4 latŁamaki drużynyPojedynczy odstęp · dwa lata ze zdarzeniem

    20182022

    Mecze: #447728, #49896, #886640
Łączne cechy: przeciwnik, sędzia, kolejka

W kompletnych łamakach tej karty nie znaleziono tej samej pary lub trójki cech powtórzonej w różnych latach. Badano przeciwnik + sędzia, przeciwnik + kolejka, sędzia + kolejka oraz wszystkie trzy razem.

Wszystkie 7 październikowe łamaki tej drużyny tylko 1/2 i 2/1

Wyniki: gospodarz — gość. HT: do przerwy, FT: wynik końcowy z archiwum.

Northampton · październiki 2014–2025 zapisane w archiwum MatchBreaker
Data / IDMeczHTFTRozgrywki / sezon / kolejkaSędzia
Northampton — Stevenagewygrana po odwróceniu · 2/10:12:1League TwoSezon 2015 · Regular Season - 15—
Northampton — Bristol Roversprzegrana po odwróceniu · 1/21:02:3League OneSezon 2016 · Regular Season - 11Graham Horwood, England
Oxford United — Northamptonwygrana po odwróceniu · 1/21:01:2EFL TrophySezon 2018 · Group Stage - 5—
Northampton — Forest Greenwygrana po odwróceniu · 2/10:12:1League TwoSezon 2018 · Regular Season - 13—
Northampton — Arsenal U21przegrana po odwróceniu · 1/21:01:3EFL TrophySezon 2022 · Group Stage - 7C. Brook
Northampton — Rotherhamprzegrana po odwróceniu · 1/21:01:2League OneSezon 2025 · Regular Season - 12—
Doncaster — Northamptonwygrana po odwróceniu · 1/21:01:2League OneSezon 2025 · Regular Season - 13John Busby, England

Zasady raportu

Jak czytać
statystyki

Archiwum MatchBreaker · październiki 2014–2025
Aktualizacja danych: 13 października 2026

  1. Łamak 1/2: gospodarz prowadzi do przerwy, a mecz wygrywa gość. Łamak 2/1: gość prowadzi do przerwy, a mecz wygrywa gospodarz. Remisy nie są łamakami.
  2. Liczba po ukośniku oznacza październikowe mecze z dostępnymi wynikami HT i FT. Nie jest to liczba spotkań w całym sezonie. Wybrany zakres lat obejmuje oba końce.
  3. Dwa lata ze zdarzeniem wskazują jeden odstęp. Co najmniej trzy lata w równych odstępach tworzą historyczny szereg.
  4. Raport nie dowodzi wpływu sędziego ani ustawiania meczów. Nie stanowi prognozy ani porady bukmacherskiej.

Wyszukiwarka łamaków · archiwum HT/FT

Łamaki HT/FT: wyniki, drużyny i historia października

Atlas październikowy MatchBreaker to bezpłatne archiwum łamaków piłkarskich 1/2 i 2/1 z lat 2014–2025. Wyszukuj drużyny, sprawdzaj daty łamańców, rywali i wyniki do przerwy oraz na koniec meczu. Katalog łączy wyszukiwarkę łamaków z raportami historycznymi i rozmową z danymi przez FLUX GO.

Co to jest łamak, łamaniec lub łamańce w piłce nożnej?

Łamak to mecz, w którym drużyna prowadząca do przerwy przegrywa w wyniku końcowym. Określenia łamaniec i łamańce opisują ten sam rodzaj odwrócenia wyniku. Atlas pokazuje historyczne październikowe łamaki, a nie przewidywania przyszłych spotkań.

Co oznacza HT/FT, HTFT oraz przerwa/koniec?

HT oznacza wynik do przerwy, a FT wynik końcowy. HT/FT, zapisywane też HTFT lub HT-FT, opisuje zestawienie tych dwóch wyników. W oznaczeniach 1 to gospodarz, X to remis, a 2 to gość. Nie każdy wynik HT/FT jest łamakiem.

Czym różni się łamak 1/2 od łamaka 2/1?

HT/FT 1/2 oznacza prowadzenie gospodarza do przerwy i końcowe zwycięstwo gościa. HT/FT 2/1 oznacza prowadzenie gościa do przerwy i końcowe zwycięstwo gospodarza. Wyniki remisowe do przerwy lub na koniec nie należą do tych dwóch kategorii.

Jak znaleźć historię łamaków drużyny?

W katalogu Atlasu wyszukaj nazwę drużyny i otwórz jej raport. Sprawdzisz daty październikowych meczów, przeciwników, wyniki HT i FT oraz historię łamaków w wybranym zakresie lat 2014–2025. To archiwum października, nie pełna historia wszystkich miesięcy.

Co pokazują statystyki październikowych łamaków?

Atlas pozwala porównywać historyczne wystąpienia łamaków 1/2 i 2/1 w październiku, analizować drużyny oraz odstępy między latami. Powtarzające się daty i szeregi są opisem danych historycznych. Nie dowodzą ustawiania meczów i nie gwarantują kolejnego odwrócenia wyniku.

Czy wyszukiwarka łamaków jest bezpłatna i dostępna bez konta?

Katalog drużyn i publiczne raporty Atlasu są dostępne bez opłat i bez logowania. FLUX GO umożliwia rozmowę o danych zwykłym językiem i podlega limitom pytań. Możesz pytać o drużynę, rok, przeciwnika lub konkretny wynik HT/FT.

Czy Atlas pokazuje łamaki na dziś i terminarz przyszłych meczów?

Nie. Atlas październikowy obejmuje historyczne spotkania z lat 2014–2025, nie typy na dziś ani terminarz przyszłych łamaków. W analizie odróżniaj udokumentowane wyniki od prognoz.

Wyszukaj drużynę w katalogu łamaków · Jak czytać raport HT/FT · Statystyki HT/FT · Metodologia MatchBreaker